Niels Christian “NaToSaphiX” Sillassen nie jest już zawodnikiem Nordavind

0
Fot. ESL

Jak informują dziennikarze portalu HLTV.org, Duńczyk Niels Christian “NaToSaphiX” Sillassen nie jest już zawodnikiem Nordavind. Co było powodem rozstania z duńskim zawodnikiem? Przede wszystkim różny styl gry, a także podejście do rywalizacji.

Niels Christian “NaToSaphix Sillassen reprezentował barwy norweskiej drużyny od drugiej połowy stycznia bieżącego roku, bowiem dołączył do zespołu 15 stycznia, ale nie sam. Z nim do Nordavind, którzy już wcześniej reprezentowali: Ruben „RUBINO” Villarroel, Jorgen „cromen” Robertsen i Jesper „TENZKI” Plougmann. Co ciekawe, drugi z wymienionych grał również w FaZe Clan. Wydawało się, że cały skład będzie odnosił liczne sukcesy na arenie międzynarodowej, ale niestety, tak się nie stało i obie strony postanowiły zakończyć współpracę. 

Jednak to nie koniec problemów norweskiej organizacji, bo już wcześniej wspomniany Duńczyk musiał wypełnić lukę po tym, jak ze względów zdrowotnych drużynę opuścił Ruben “RUBINO” Vollarroel. Jak na razie nie wiadomo nawet, jakim składem będą Norwegowie, bo nie ma żadnych informacji dotyczących nowych zawodników. Jedyne co można teraz powiedzieć to, że do składu dołączył były gracz SMASH Esports, estoński zawodnik, Kristjan “FejtZ” Allsaar.

Obecny skład Nordavind przedstawia się następująco:

  • Jesper „TENZKI” Plougmann
  • Haris „H4RR3” Hadžić
  • Kevin „HS” Tarn
  • Jørgen „cromen” Robertsen
  • Dennis „Rytter” Rytter – trener drużyny

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments