Premiera filmu Warcraft: Początek już coraz bliżej. A tymczasem fani zaskakują na każdym kroku. Jeden z nich o imieniu Ivan Kuzkin odtworzył jeden ze zwiastunów filmowych na silniku gry World of Warcraft i umieścił w internecie. Trzeba przyznać, że sam pomysł jest ciekawy i pokazuje zarówno kreatywność, jak i zaangażowanie w świat gry. Film obecnie posiada już ćwierć miliona odwiedzin, a liczba ta stale rośnie. Studio Blizzard i Legendary, odpowiedzialne za film, co chwilka puszczają urywki ze swojej produkcji.

Tak, jak wspomnieliśmy już kilka razy film Warcraft: Początek będzie miał światową premierę 10 czerwca 2016 roku, a ekipa portalu PcMod.pl będzie obecna w jednym z kin i postara się przygotować najświeższą relację z tego wydarzenia.


Poprzedni artykułASUS wprowadza podkładkę ROG Sheath
Następny artykułSCS Software udoskonala i wprowadza budynki przemysłowe we Francji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.