Firma NVIDIA zaprezentowała kilka niedostępnych wcześniej zrzutów ekranu pochodzących z zapowiedzianej pustynnej mapy do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG). Można na nich zobaczyć krajobraz, który jest nieco inny niż Erangel. Zawiera on m.in. rozdarty wojną obszar miejski, w którym znajduje się sporo wielopiętrowych budynków na różnych etapach budowy i zniszczenia oraz centrum handlowe.

Obszary wiejskie położone są w surowym pustynnym krajobrazie, który wygląda jakby stworzony dla spaghetti westernów. Znajduje się tu wiele rozległych terenów, na których znajdują się niewielkie wioski, sklepiki i domy.

Playerunknown’s Battlegrounds - pustynna mapa Do tego dochodzą platformy wiertnicze, kaniony, wieże czy dźwigi.

Aby uczcić zbliżającą się premierę pustynnej mapy w PUBG, NVIDIA rozda 5000 egzemplarzy gry PlayerUnknown’s Battlegrounds użytkownikom aplikacji GeForce Experience. Kody zostaną dostarczone za pośrednictwem GeForce Experience 21 listopada.


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułGra SUPERHOT sprzedała się ponad milionie egzemplarzy
Następny artykułBrütal Legend za darmo od Humble Bundle na listopad 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.