ZOTAC International obchodzi właśnie 10 lat istnienia na rynku. Swoją działalność rozpoczął, jako małe przedsięwzięcie pod parasolem PC Parter. Od 2006 roku firma wprowadza w swoich produktach zaawansowane rozwiązania technologiczne. Szczególna uwaga jest zwracana na stronę sprzętową, nowe kierunki innowacji oraz skupienie się na rozwiązaniach graficznych i obliczeniowych.

Z okazji 10-lecia marki firma zaplanowania w dniach 21 września – 30 listopada szereg różnych wydarzeń. Będzie to okazja to świętowania rocznicy oraz wygrania atrakcyjnych nagród od ZOTAC i innych sponsorów.

Druga część uroczystości odbędzie się w Hong Kongu, gdzie podczas konferencji prasowej pojawią się zapowiedzi produktów oraz turniej z okazji 10-tej rocznicy. Rocznicowy turniej ZOTAC CUP jest okazją do podkreślenia ważnej roli firmy w rozwoju społeczności e-sportowej na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Na konferencji prasowej zostaną zaprezentowane specjalnie zaprojektowane jubileuszowe wersje produktów firmy. Pokazane zostaną również najnowsze osiągnięcia w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości.


ŹRÓDŁOzotac.com
Poprzedni artykułInnoGames świętuje – Tribal Wars 2 i Grepolis obchodzą 7 urodziny
Następny artykułStrefa Niezależnych Twórców Gier podczas Poznań Game Arena 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.