Zalman wprowadził do sprzedaży dwie nowe pasty termoprzewodzące – ZM-STC7 i ZM-STC9. Ich cechą szczególną ma być duża wytrzymałość – producent deklaruje aż 10 lat działania. Pasty są wykonane z mieszanki oleju silikonowego, aluminy (czyli inaczej korundu lub, dla wielbicieli chemii, tritlenku diglinu), aluminium oraz tlenku cynku. Różnią się natomiast proporcjami poszczególnych składników.

Zalman ZM-STC7 oferuje przewodnictwo cieplne na poziomie 7,2 W/m-k. ZM-STC9 ma natomiast aż 9,1 W/m-k. Cena pierwszej pasty wynosi 29 złotych, natomiast drugiej 42 złote. Są one dostępne w 4 gramowych tubkach.


ŹRÓDŁOzalman.com
Poprzedni artykułOverwatch – świętowanie 3 rocznicy gry w wykonaniu Blizzarda
Następny artykułECS Season 7: Fnatic zagra z Optic Gaming w finale piątej rundy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.