XIGMATEK zaprezentowało nowe niskoprofilowe chłodzenie dla procesorów – Apache Plus. Okazuje się, że wbrew swojemu wyglądowi nie będzie ono przesadnie drogie. Producent wycenił je na zaledwie 20 dolarów. Warto zwrócić uwagę, że cały radiator został wykonany z miedzi. Całość jest chłodzona przez 120 mm wentylator o maksymalnych obrotach 1600 ruchów na minutę.

XIGMATEK Apache Plus

Wentylator posiada zainstalowane wielokolorowe diody LED w łopatkach. Nie wiadomo niestety, czy da się sterować oświetleniem.

Wymiary całego chłodzenia to 123 x 123 x 125 mm. Waga to zaledwie 275 gramów.

XIGMATEK Apache Plus

Xigmatek Apache Plus jest kompatybilne z podstawkami Intel LGA 115X oraz AMD AM4. Potrafi obsłużyć procesory do TDP równego 95 W.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułRedaktorzy PCMod.pl typują drugi tydzień FACEIT Major London.
Następny artykułAssassin’s Creed Odyssey – poznaliśmy wymagania sprzętowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.