Zapowiedziany na konwencie E3 2017 przez Bethesda turniej Quake World Championships właśnie wystartował. Eliminacje rozpoczęły się 29 czerwca i potrwają do końca lipca. Ponadto do dyspozycji graczy oddano nową postać oraz trzy nowe mapy. Nowa postać to doskonale wszystkim znany z serii Wolfenstein B. J. Blazkowicz. Postać na starcie posiada 100 punktów życia oraz 25/50 pkt. pancerza. Umiejętność pasywna pozwala nam na leczenie się w czasie “odpoczynku”.

Blazkowicz

Umiejętność aktywna “Akimbo” pozwala na używanie dwóch broni tego samego rodzaju jednocześnie. Osobiście uważam, że czas umiejętności jest ciut za krótki. Najlepiej używać jej w momencie posiadania Quad Damage.

Blazkowicz

Poniżej krótki gameplay nową postacią.

Do dyspozycji oddano też 3 nowe mapy. Dla trybu Deathmatch mapę Lockbox oraz dla trybu Duel: Blood Run i Corrupted Keep.

Wszystkie te nowości zostały stworzone na początek rozpoczynających się rozgrywek Quake World Championships. Każdy może zarejestrować się na TEJ stronie i spróbować swoich sił w walce. Harmonogram rozgrywek możecie znaleźć na oficjalnej stronie Bethesdy.


PRZEZbethesda
ŹRÓDŁOtechraptor
Poprzedni artykułGenesis Thor 300 TKL – pierwsza turniejowa klawiatura producenta
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 384.76 z optymalizacjami dla gier