NVIDIA uruchomiła nową promocję kart graficznych GeForce RTX. Osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, RTX 2080, RTX 2070 lub RTX 2060 (jak również laptopa lub komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod uprawniający do pobrania gry Wolfenstein: Youngblood. Premiera gry została zaplanowana 26 lipca 2019 roku, a promocja potrwa do 9 sierpnia lub wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Warto tutaj nadmienić, że Wolfenstein: Youngblood otrzyma pełne wsparcie dla ray tracing w czasie rzeczywistym, a także technikę NVIDIA Adaptive Shading oraz inne nowoczesne funkcje dla graczy.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułSummer Sale Festival na platformie GOG.com. Sporo gier w przecenie
Następny artykułRazer Mercury 2019 – białe wersje urządzeń peryferyjnych i akcesoriów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.