Od dwóch dni na serwerach firmy Microsoft znajduje się Windows 10 Anniversary Update. Jest to specjalne rocznicowe uaktualnienie, które ma przynieść sporo nowości i zmian. Jedną z najważniejszych jest usługa Windows Hello, która ma pozwalać na logowanie się do systemu przy pomocy odcisku palca. Do tego otrzymujemy Windows Ink, czyli notatnik do tworzenia treści w dowolnej formie.

Aktualizację można pobrać bezpośrednio na system, a także skorzystać z narzędzia Media Creation Tool i przygotować sobie całkowicie nowy nośnik instalacyjny.

Dodamy tutaj, że wiele osób zgłasza dziwne problemy ze znikającymi partycjami, dlatego warto chwilę odczekać lub przed aktualizacją, zaopatrzyć się w kopię zapasową danych.


Poprzedni artykułSniper Ghost Warrior 3 – jeszcze więcej swobody i wątek rodzinny
Następny artykułGenesis P58 – kontroler wprost idealny dla niedzielnych graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.