Warsaw Games Week 2017 zaczyna się już dzisiaj. Tracer GAMEZONE postanowił ujawnić atrakcje przewidziane dla osób odwiedzających stoisko. Będzie to świetna okazja do przetestowania najnowszych produktów Tracer GAMEZONE. Będą to słuchawki Thunder 7.1, najnowsze modele z katalogu gamingowych myszek i klawiatur. Nie zabraknie również innych peryferiów.

Stoisko będzie obfitowało w gry. Jedną z nich będzie hiperrealistyczna, survivalowa i taktyczna strzelanka Escape from Tarkov. Jej akcja dzieje się w fikcyjnym, rosyjskim mieście, które stało się teatrem działań wojennych dwóch frakcji najemników. Zadaniem graczy jest ucieczka z tytularnego Tarkova, ze świata, w którym każdy dba wyłącznie o własne życie. Chętni do zmagań o cenne nagrody będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w turniejach 1 na 1 i 2 na 2 w Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Dodatkowo, na stoisku nie zabraknie licznych konkursów, w których do wygrania będzie sprzęt Tracer GAMEZONE i kody do gry Escape from Tarkov.

Na wystawie producenta pojawi się także sklep, który zaoferuje znaczne promocje na wybrany asortyment. Jest to świetna okazja dla uczestników targów, aby nabyć myszki, słuchawki, klawiatury oraz podkładki dla graczy w jeszcze niższych cenach.


Poprzedni artykułWarsaw Games Week 2017 ze strefą Red Bull i turniejem Rocket League
Następny artykułActivision zaprasza na stoisko podczas Warsaw Games Week 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.