Warsaw Games Week 2017 zaczyna się już jutro. Na targach pojawi się firma Ubisoft, która planuje sporo pokazów nadchodzących gier. Na początek warto wspomnieć o Assassin’s Creed Origins, która za niedługo będzie miała swoją premier. Następnie gracze będą mogli spróbować swoich sił w Far Cry 5, która ma się pojawić pod koniec lutego 2018 roku.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko UbisoftFani karykatur będą zagrać w SouthPark: The Fractured But Whole jeszcze przed oficjalną premierą. Do współpracy ponownie zaproszono twórców serialu – Treya Parkera i Matta Stone’a, którzy zajęli się stworzeniem scenariusza oraz dialogów do najnowszej odsłony serii.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko UbisoftGraczy, którzy cenią sobie aktywność fizyczną, na pewno zainteresuje kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych gier tanecznych – Just Dance 2018. Premiera gry zapowiedziana jest na 24 października b.r., jednak odwiedzający WGW2017 będą mieli niepowtarzalną możliwość wcześniejszego odtańczenia utworów najpopularniejszych wykonawców, jak na przykład Bruno Mars – 24K Magic czy Ariana Grande ft. Nicki Minaj – Side to Side.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko UbisoftWokół samego tytułu przygotowano także różnorodne aktywności. Jedną z nich będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie, a najlepsi tancerze zostaną nagrodzeni gadżetami związanymi z JD 2018! Zaczynajcie treningi.

Na amatorów wirtualnej rzeczywistości czeka gra Transference. Jest to thriller psychologiczny tylko dla graczy o mocnych nerwach, a ciekawostką jest fakt, iż jego fabuła owiana została tajemnicą.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko UbisoftNatomiast fani wyścigów zmierzą się z innymi w grze The Crew 2. Gracze będą ścigać się samochodami, motorami, łodziami i samolotami, aby walczyć o miano najwspanialszego mistrza sportów motorowych. Premiera gry zaplanowana jest 16 marca 2018.

Warsaw Games Week 2017 - stoisko UbisoftNa targach T-Mobile Warsaw Games Week odbędą się półfinały i finały Mistrzostw Polski Rainbow Six: Siege. Dokładny harmonogram fazy finałowej poznamy już wkrótce. Uczestnicy zagrają przed publicznością o nagrody sięgające 20 000 złotych. Zawody transmitowane będą na żywo na oficjalnym kanale Ubisoft. Mecze komentować będzie Marcin “Marciu” Prusinowski.


Poprzedni artykułWarsaw Games Week 2017 – strefa junior dla najmłodszych
Następny artykułWarsaw Games Week 2017 i stoisko firmy T-Mobile
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.