Futuremark udostępnił nowy test o nazwie VRMark Cyan Room. Bazuje on na całkowicie nowym silniku graficznym, wykorzystującym pełny potencjał interfejsu DirectX 12. Deweloperzy skupili się mocno na optymalizacji pod wirtualną rzeczywistość. Już dzisiaj aktualizacja trafi do użytkowników licencji VRMark Advanced Edition i VRMark Professional Edition. Trby VRMark Experience mode pozwoli nam samodzielnie zwiedzać dość obszerną przestrzeń.

Przypomnijmy, że w ofercie Futuremark dostępne są jeszcze dwa inne testy: VRMark Orange Room i VRMark Blue Room. Pierwszy z nich sprawdza wydajność komputera pod względem wymagań dla zestawów HTC Vive i Oculus Rift. Drugi natomiast to wzbogacony tryb w rozdzielczości 5K lub większymi wymaganiami.


Poprzedni artykułZa 30 minut zaczyna się transmisja z dodatku Klątwa Ozyrysa do Destiny 2
Następny artykułZombies on a Plane: Resurrection Edition – obroń samolot przed zombi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.