Futuremark pokazało nowy benchmark dla wirtualnej rzeczywistości – VRMark Cyan Room. Aktualnie jest w fazie produkcyjnej i będzie wspierał interfejs DirectX 12. Nowy benchmark został usytuowany pomiędzy Orange Room i Blue Room i ma pokazać, jak używać API z mniejszym narzutem.

Ma to pomóc deweloperom tworzyć zapierające dech w piersiach światy w wirtualnej rzeczywistości na nowoczesnych komputerach PC.


ŹRÓDŁOvideocardz.com
Poprzedni artykułTiger Knight z rankingowymi starciami i wydarzeniem Embrace Spring
Następny artykułAMD Ryzen 7 z obsługą pamięci RAM DDR4 3400 MHz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.