Firma UNIGINE Corp zaprezentowała dzisiaj zwiastun swojego najnowszego produktu – UNIGINE Superposition Benchmark. Ma to być benchmark dopasowany pod karty graficznej najnowszej generacji. Będzie obsługiwał technologie OpenGL, Vulkan (nie na starcie) oraz DirectX 12. Prócz tego deweloperzy chcą dodać obsługę wirtualnej rzeczywistości oraz sprzętu: Oculus Rift i HTC Vive.

Benchmark UNIGINE Superposition Benchmark trafił właśnie na Steam Greenlight i czeka na głosy użytkowników. Jego premiera zapowiedziana została na czwarty kwartał 2016 roku.

Warto także zapoznać się z poniższą prezentacją, na której deweloperzy Microsoft opowiadają o silniku Unigine 2 i jego możliwościach:


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.10.2 z obsługą nowych gier
Następny artykułFall 2016 Free Fly, czyli zagraj za darmo w Star Citizen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.