Ubisoft udostępnił pierwsze oficjalne informacje o grze Far Cry 5. Akcja tytuły ma się dziać w miejscowości Hope County w stanie Montana. W miasteczku żyją ludzie, którzy uwielbiają wolność. Jednakże ich swoboda jest zagrożona z powodu sekty Projekt u Bram Edenu. Na jej czele stoi charyzmatyczny prorok Jospeh Seed wraz ze swym rodzeństwem. Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy sekta zaczyna agresywnie przejmować kontrolę nad regionem.

Zadanie gracza się przeciwstawić się całemu ruchowi i uwolnić region spod tyranii.

Podczas gry poznamy sporo nowych postaci: Mary May, Nicka Rye, czy Jerome’a Jeffriesa.

Twórcy zapowiedzieli, że pojawi się o wiele większy wybór broni i pojazdów. Prócz tego będzie można polatać samolotami oraz zapolować na zwierzęta.

Ubisoft ogłosił, że Far Cry 5 będzie dostępne w kilku edycjach: podstawowej, Deluxe, Gold i Steelbook. Najtańsza wersja ma kosztować 60 Euro, a najdroższa aż 100 Euro. Wszyscy, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają różne bonusy w postaci wcześniejszego dostępu do wyposażenia Dnia Sądu (pistoletu 1911 Dnia Sądu, furgonetki Dnia Sądu i stroju Dnia Sądu) oraz pakietu materiałów eksploatacyjnych takich jak 4x wzmocnienie szybkości, 4x wzmocnienie wściekłości, 4x koktajl Mołotowa i 4x przynęty na zwierzęta.


ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułSoulFire udostępnia kolejny film o dodatku Gothica 2: Dzieje Khorinis
Następny artykułRising Storm 2: Vietnam – poczuj się jak żołnierze w Wietnamie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.