Podczas finałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski będzie można spróbować swoich sił w zmaganiach spod szyldu Poland Open. Jest to efekt współpracy pomiędzy ESL i ESEA. Ma na celu umożliwić młodym i utalentowanym zawodnikom w kolejnych zawodach ESL Mistrzostw Polski. Rozgrywki Poland Open to zatem kolejna okazja do dalszego rozwoju kariery dla mniej znanych zawodników.

Ich droga rozpocznie się od rywalizacji z zespołami na równym poziomie, a z czasem będą mogli dołączyć do rodzimej CS-owej czołówki.

16. sezon ESL Mistrzostw Polski

W 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive zobaczymy 10 drużyn, czyli o 2 więcej niż w aktualnie trwających rozgrywkach. Po powiększeniu puli nagród, zmianie systemu rozgrywek oraz dodaniu możliwości awansu do Mountain Dew League (ESEA Premier), to kolejny krok mający na celu dalszy rozwój ESL MP.

Zapisy do rozgrywek Poland Open właśnie trwają.


Poprzedni artykułBethesda Softworks udostępniła wersję demonstracyjną gry Prey
Następny artykułHumble Bundle z promocją Humble Spooky Horror Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.