Firma nVidia wprowadziła promocję, dzięki nabywcy jednej z tych kart graficznych: GeForce GTX 1050, GTX 1050 Ti oraz GTX 1060 otrzymają bezpłatnie jedną z gier. Urządzenia te oferują korzystny stosunek ceny do wydajności. Zapewniają także płynną rozgrywkę w rozdzielczości Full HD w najważniejszych grach wydanych tej jesieni. Promocja obowiązuje do 30 stycznia 2017 roku.

GeForce Indie Bundle

Gracze mogą wybrać jeden tytuł z poniższych propozycji:

  • Maize studia Finish Line Games – Maize jest grą przygodową z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), która przedstawia co wydarzyło się, gdy dwóch naukowców błędnie zinterpretowało instrukcję od rządu USA i stworzyło inteligentną kolbę kukurydzy. Jest to pełna humoru historia z wyjątkowej jakości oprawą graficzną.
  • Redout studia 34BigThings – Redout jest hołdem dla klasycznych futurystycznych gier wyścigowych, takich jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. To bezkompromisowa, szybka i wymagająca gra, w której można wykorzystać gogle wirtualnej rzeczywistości (ale nie są one niezbędne do zabawy).
  • Raw Data studia Survios – Raw Data jest grą od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozgrywce w świecie VR. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której władzę sprawuje korporacja Eden. Walcząc z systemem gracz może przemierzać kolejne etapy w trybie jednoosobowym lub współdziałać z innymi w trybie kooperacji. Ta gra wymaga gogli HTC Vive i do jej płynnego działania rekomendowana jest karta GTX 1060.

Szczegóły na temat akcji wraz z listą partnerów biorących w niej udział są dostępne na stronie: http://www.nvidia.pl/graphics-cards/geforce/pascal/indie-bundle/?ncid=so-na-mplgfnlf4ss-3503#cid=Internal-organic-GF-PL-FY


Poprzedni artykułAsustor AS3204T – dysk sieciowy i kopia zapasowa w jednym urządzeniu
Następny artykułRealpolitiks pojawi się na komputery PC w lutym 2017 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.