Firma TP-Link po 20 latach działalności przeszła rebranding. Nowe logo i identyfikacja marki odzwierciedla kolejny krok w historii producenta: TP-Link to nie tylko sprzęty sieciowe, ale i rozwiązania smart home, akcesoria oraz smartfony. To właśnie zmiana kierunku rozwoju marki nakłoniła TP-Link do odświeżenia wizerunku. Nowy slogan, „Reliably Smart”, jest kontynuacją wcześniejszego sloganu firmy i akcentuje krok w stronę produktów z kategorii smart home.

TP-Link

Od dzisiaj nowa identyfikacja zagości na stronie producenta, globalnych kanałach mediów społecznościowych, z czasem na opakowaniach produktów oraz ekspozycjach sklepowych. Nowa marka zostanie wizualnie zaprezentowana po raz pierwszy na IFA (Hala 17, Stanowisko 111) w Berlinie w dniach 2-7 września 2016r.

Przez ostatnie 20 lat konsekwentnie spełnialiśmy oczekiwania milionów klientów. Teraz wyruszamy w nową podróż, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby cyfrowego społeczeństwa. W miarę rozrostu naszego portfolio produktowego przyszedł czas, aby wizerunek naszej marki rozwijał się razem z nim. Z radością przedstawiamy światu nowy TP-Link.

powiedział Jeffrey Chao, współzałożyciel oraz prezes TP-Link.


ŹRÓDŁOtp-link.com.pl
Poprzedni artykułPodczas Game Jam na Gamescom 2016 powstało 39 gier
Następny artykułCooler Master wprowadza MasterMouse Pro L: mysz dla zawodowca
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.