Firma TP-Link wprowadziła do swojej oferty nowe routery VDSL: Archer VR900, Archer VR600 oraz Archer VR400. Wszystkie urządzenia posiadają gigabitowe porty Ethernet, port EWAN oraz porty USB obsługujące modemy 3G/4G. Trzy zewnętrzne anteny wspierane technologią kształtowania wiązki dostarczają sygnał z większą precyzją rzyspieszając działanie sieci bezprzewodowej.

TP-Link Archer VR900

VR900 oferuje superszybkie łącze szerokopasmowe, o prędkości do 100Mb/s i obsługuje VDSL2. Router jest też wstecznie kompatybilny ze standardami ADSL2+/ADSL2/ADSL.

Router wykorzystuje pełny potencjał połączeń VDSL i osiąga łączne prędkości sieci bezprzewodowej do 1900Mb/s(600Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 1300Mb/s w paśmie 5GHz). Dzięki użyciu dwóch sieci bezprzewodowych, zakłócenia sygnału są niższe.

TP-Link Archer VR600

Najnowsza technologia VDSL2 pozwala osiągnąć Archerowi VR600 imponujące prędkości VDSL VDSL do 100Mb/s, prawie 5 razy większe niż w standardzie ADSL2+. Archer VR600 łączy funkcjonalność dwóch urządzeń w jednym i może działać jako router ADSL lub zwykły router bezprzewodowy. Port ADSL obsługuje wszystkie dostępne standardy: VDSL2, ADSL2+, ADSL2, oraz ADSL.

Prędkości Wi-Fi osiągają łącznie do 1,6Gb/s, 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz 1300Mb/s w paśmie 5GHz. Routery VDSL od TP-Link są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 36-miesięczną* gwarancją

TP-Link Archer VR400

Router potrafi jednocześnie rozgłaszać sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 867Mb/s w paśmie 5GHz

Konfiguracja i obsługa routerów przebiega szybko i łatwo. Wszystko za sprawą intuicyjnego interfejsu dostępnego w przeglądarce lub aplikacji Tether dostępnej na urządzenia z systemami Android lub iOS. Każdy nawet mniej doświadczony użytkownik poradzi sobie z zarządzaniem swoją siecią.


Poprzedni artykułBiostar szykuje się do premiery płyty głównej Racing X370GTN
Następny artykułAkademia Kodowania – pierwszy w Polsce konkurs na pomysły w Internecie Rzeczy dla młodzieży szkolnej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.