Szwedzki wydawca gier komputerowych THQ Nordic poinformował o przejęciu studia NovaLogic. Stało się 31 października 2016 roku i tym samym szwedzka firma stała się właścicielem sporej liczby gier. Wiele osób pewnie nie kojarzy przejętego studia, ale jest ono znane z takich tytułów, jak: Delta Force, Comanche, Armored Fist, Tachyon: The Fringe, Joint Operations i wielu innych.

Z informacji na stronie wynika także, że THQ Nordic ma w planach reaktywację niektórych tytułów. Czy to w formie remakeów, czy to ewentualnego kontynuowania serii. Warto zapoznać się z obecnym portfolio wydawcy, bo jest ono całkiem pokaźne.


ŹRÓDŁOthqnordic.com
Poprzedni artykułPolscy aktorzy opowiadają o pracy nad Call of Duty: Infinite Warfare
Następny artykułProject Wight – wciel się w rolę potwora i poluj na ludzi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.