Tenda wprowadziła do sprzedaży przełącznik sieciowy Tenda SG108. Urządzenie posiada aż 8 portów o szybkości 1 Gbps, a w trybie pełnego dupleksu prędkość transferu wynosi 2000 Mbps. Dzięki pracy w trybach: store and forwarding, MAC address auto learning oraz auto aging, SG108 może przesyłać dane bez strat zapewniając stabilne połączenie i błyskawiczny transfer w obrębie sieci przewodowej.

Przełącznik SG108 jest niewielki i przyjemny dla oka. Można go zamontować zarówno w płaszczyźnie poziomej jak i na ścianie. Czarna obudowa jest elegancka i podkreśla profesjonalizm urządzenia.

Przełącznik Tenda SG108 jest dostępny u autoryzowanych sprzedawców. Jego cena sugerowana wynosi 93 zł brutto.


Poprzedni artykułADATA HD650 i HD710 Pro – nowe wersje odpornych dysków HDD
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 384.80 z poprawką dla Watch Dogs 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.