Firma Tenda wprowadziła do sprzedaży nowy adapter sieciowy – Tenda P1002P. Model ten korzysta z najnowszego procesora firmy Broadcom. Wyposażony jest w dwa gigabitowe porty LAN, które przyspieszają transmisję danych nawet do 10x i umożliwiają udostępnianie sieci innym urządzeniom. Przejście AC pozwala na maksymalne obciążenie do 3600W.

Model ten posiada także wbudowany filtr przeciwzakłóceniowy, który umożliwia urządzeniu Tenda P1002P tłumić zakłócenia pochodzące z innych sprzętów i poprawiać jakość sieci na potrzeby odtwarzania multimediów. Produkt korzysta z zaawansowanej technologii Home Plug AV2. Jest także kompatybilny ze starszym standardem – Home Plug AV oraz urządzeniami opartymi na IEEE 1901. P1002P może także łączyć się z adapterami sieciowymi innych firm o innych prędkościach. Adapter sieciowy firmy Tenda jest bardzo energooszczędny. W trybie czuwania pobór mocy wynosi zaledwie 0,5 W.

Tenda P1002P

Adapter sieciowy Tenda P1002P dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 349 złotych brutto za tzw. starter kit, czyli dwa transmitery. Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.


Poprzedni artykułRouter Archer C5400 zdobywa nagrodę iF Design Award w konkursie wzornictwa
Następny artykułNVIDIA przedłuża o trzy tygodnie promocję Przygotuj się na bitwę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.