TechPowerUp ogłosiło wydanie aplikacji GPU-Z 2.8.0 do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Dodano informację o dekoderze sprzętowym DXVA 2.0 do zakładki Advanced Tab. Usunięto awarie i inne błędy na układach AMD Ryzen Raven Ridge. Udoskonalono monitoring wykorzystania VRAM na kartach AMD. Ulepszono raportowanie limitu mocy AMD w zakładce Advanced Panel. „MemVendor” jest od teraz zawarte w zrzucie XML.

Dodano wsparcie dla kart graficznych: RX 460 Mobile, RX 560 Mobile, RX 570 Mobile, RX 580 Mobile, RX 550 bazującym na rdzeniu Baffin LE. Naprawiono znalezione błędy.


Poprzedni artykułDebiut procesorów Core i5-8600, Core i5-8500 i Core i3-8300
Następny artykułStar Citizen: Reverse the Verse LIVE – Refueling, Repairing & Rearming
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.