TechPowerUp udostępniło aplikację GPU-Z 2.16.0. Odpowiada ona za pokazywanie dużej ilości informacji o kartach graficznych. Dodano wsparcie dla kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 2060. Pojawiła się obsługa technologii iCX w kartach GeForce RTX 2080 FTW3 i GeForce RTX 2080 Ti FTW3. Zaawansowana zakładka pokazuje od teraz status sterownika DCH pod Windows 10. Ekran wczytywania jest od teraz przygotowany pod ekrany DPI.

Z reszty nowości GPU-Z 2.16.0:

  • Kiedy zostanie wykryty sterownik UWD/DCH pod Windows 10, zostanie on wyświetlony jako sterownik DCH w odpowiedniej wersji
  • Poprawiono awarie GPU-Z na kartach AMD Polaris
  • Naprawiono problem z wyświetlaniem listy sensorów na ekranach DPI
  • Poprawiono złe renderowanie aplikacji po zmianie rozmiaru okna z sensorami
  • Przeniesiono sprawdzanie aktualizacji do głównego okna ustawień panelu

Poprzedni artykułKwalifikacje do Minora: Team Kinguin wygrywa ze Sprout!
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2019 bez polskich drużyn
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.