TechPowerUp udostępniło aplikację GPU-Z 2.15.0. Odpowiada ona za pokazywanie dużej ilości informacji o kartach graficznych. Dodano wsparcie dla kart graficznych AMD Radeon RX 590, które kilka dni temu miały swoją premierę. Pojawiła się także obsługa kart Intel Whiskey Lake, UHD Graphics 617 oraz NVIDIA Tesla V100-SXM2-32GB. Naprawiono również znalezione błędy.

Przygotowano także dodatkowy konkurs. Do wygrania jest kilka nagród:

  • 2x PowerColor Radeon RX 590 Red Devil
  • 2x AMD Ryzen 5 2600X
  • 15x $30 Steam Wallet Coupon

Wystarczy wypełnić krótki formularz i wysłać go. Zwycięzca zostanie wybrany w drodze losowania. Czas jest do 6 grudnia 2018 roku.


Poprzedni artykułSilverStone FW124-ARGB – wentylator typu slim z podświetleniem LED
Następny artykułPreseason już jutro na serwerach. Wiemy kiedy rozpocznie się dziewiąty sezon!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.