Rodzime studio deweloperskie Tabasco Interactive zmieniło nazwę na Orbital Knight. Firma specjalizuje się w produkcji gier mobilnych. Kiedyś pracowali nad tytułem Bruce The Game, dopóki gry nie przejęła firma IMGN.PRO.

Tabasco Interactive becomes Orbital Knight! :)We’re officially rebranding. Starting from today we travel in space and time as warriors of the Universe.

Posted by Orbital Knight on Mittwoch, 10. Mai 2017

A co było powodem zmiany nazwy? Otóż firma otrzymała list od prawników McIlhenny Company – producenta sosu Tabasco. Zażądali natychmiastowego zaprzestania używania ich znaku towarowego.

Tabasco Interactive mogło oczywiście walczyć w sądzie, ale stwierdzili że szkoda czasu i nerwów na to. Poza tym już od jakiegoś czasu myśleli o odświeżeniu marki. I nadarzył się ku temu dobry moment.


Poprzedni artykułHumble Indie Bundle 18 z kolejnym zestawem świetnych gier
Następny artykułPHILIPS 328E8QJAB5 – monitor z zakrzywioną matrycą VA i AMD FreeSync
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.