inXile Entertainment oraz Wydawnictwo Techland zaprezentowali najnowszy zwiastun gry Torment: Tides of Numenera. Jest to duchowy spadkobierca Planescape: Torment – jednego z najbardziej docenianych przez krytyków i graczy cRPG wszech czasów. Nowy zwiastun fabularny szczegółowo opisuje wydarzenia poprzedzające narodziny Ostatniego Porzuconego. Bohatera gry, będącego żywym efektem ubocznym działań Pana Wcieleń.

Miliard lat w przyszłości, pewien mężczyzna odkrywa sekret nieśmiertelności. Ów poszukiwacz wiedzy ma jasny cel: pozostawić po sobie coś niezapomnianego, odbić piętno na otaczającym go świecie. W trakcie badań natyka się na starożytną technologię – Numenera, która umożliwiała mu transfer świadomości do zaprojektowanego ciała. W ten sposób staje się Panem Wcieleń.

Unikanie śmierci niosło jednak za sobą wysoką cenę. Pan Wcieleń nieumyślnie zbudził straszliwą, starożytną bestię zwaną Rozpaczą. To potężna strażniczka równowagi, której przyświeca tylko jeden cel: zniszczyć Pana Wcieleń i wszystkich jego porzuconych.


Poprzedni artykułAMD Ryzen – konkretne dane – MHz, XFR, TDP, cache!
Następny artykułCooler Master radzi, jak wybrać właściwy wentylator z serii MasterFan Pro
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.