SteelSeries rozszerza swoją ofertę akcesoriów komputerowych o klawiaturę Apex M500, która ma być następcą znanego modelu SteelSteries 6Gv2. Urządzenie zostało wyposażone w mechaniczne klawisze Cherry MX Red, które są ukierunkowane na zawodników eSportu. Wokół każdego przycisku dodano niebieskie podświetlenie LED, które możemy modyfikować przy pomocy oprogramowania SteelSeries Engine. Wytrzymałość klawiszy przewidziano na 50 milionów kliknięć, a każdy z nich można zaprogramować na wiele sposobów. Na spodzie przygotowano kanały na poprowadzenie kabla do komputera.

Klawiatura SteelSeries Apex M500 dostępna jest w sprzedaży na stronie producenta, w cenie 99,99 Dolarów, z darmową wysyłką.


ŹRÓDŁOtomshardware.com
Poprzedni artykułG.Skill prezentuje pamięci Trident Z DDR4 3600 MHz
Następny artykułNZXT Manta – ciekawa obudowa mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.