Roberts Space Industries udostępniło film Star Citizen: Vanduul “Driller” Captal Ship Reveal 4K. Ukazuje w nim jeden z największych, jak do tej pory dużych okrętów wojennych rasy Vanduul. W terminologii UEE Navy posiada on oznaczenie Driller. Wspomniana rasa jest nastawiona bardzo agresywnie do innych. Podróżuje przez galaktykę wielkimi hordami, szukając surowców i niszcząc napotkane kolonie.

Póki co nie jest znany dokładny rozmiar nowego okrętu wojennego. Może on być rozmiarów Kingshipa (długość 3000 metrów i wysokość 200 metrów) lub większy.


Poprzedni artykułMad Catz RAT 8 z sensorem PMW3360 oraz oprogramowaniem FLUX
Następny artykułSteam Winter Sale 2016 oficjalnie rozpoczęte. Święta na Steam już są
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.