Cloud Imperium Games udostępniło zwiastun Squadron 42 – CitizenCon Trailer. Pokaz miał miejsce podczas konferencji CitizenCon. Przypomnijmy, że Squadron 42 to pełna kampania do gry Star Citizen. Opowiada ona o historii walki Zjednoczonego Imperium Ziemi z Vanduulami, rasą obcych. Na filmie możemy zobaczyć ziemską flotę z ważnymi postaciami oraz samych kosmicznych atakujących.

Warto tutaj wspomnieć o obsadzie aktorskiej: Mark Hamill, Garry Oldman, Henry Cavill, Gillian Anderson, Mark Strong, Ben Mendelsohn, John Rhys-Davies, Liam Cunningham oraz Andy Serkis.

Star Citizen jest ciągle w fazie alfa i podlega rozwojowi od kilku lat. Cloud Imperium Games nie wie, kiedy tak naprawdę ukończy całą grę.


Poprzedni artykułESL Pro European Championship: AGO Esports w wielkim finale wygranej z Epsilon!
Następny artykułASUS ROG STRIX Z390-I Gaming – płyta główna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.