CI Games udostępniło zwiastun gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Cała akcja ma się dziać w czasach współczesnych na terenie Syberii. Tytuł zaoferuje bardzo dużą swobodę w kwestii zawieranych kontraktów. Poza misjami głównymi pojawi się sporo zadań pobocznych. Ma to zwiększyć nasze wynagrodzenie. Prócz kampanii fabularnej, zapowiedziano także tryb wieloosobowy.

Sniper: Ghost Warrior Contracts ma zostać pokazany w nadchodzących targach E3. Nie podzielono się póki co datą premiery.


Poprzedni artykułAristocracy poznało swoich grupowych rywali podczas DreamHack Open Summer
Następny artykułBaldur’s Gate III ujawnione. Za tytuł odpowiada Larian Studios
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.