Wczoraj odbyła się zapowiedź gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Tym razem studio CI Games udostępniło nam film z rozgrywki. Cała akcja ma się dziać w czasach współczesnych na terenie Syberii. Tytuł skupi się bardziej na taktycznej stronie rozgrywki, gdzie każda akcja będzie musiała być dobrze zaplanowana. Co ciekawe, wprowadzono element utrudnienia w postaci komputerowego snajpera. Jego zadaniem będzie wytropienie nas i uśmiercenie.

W grze Sniper: Ghost Warrior Contracts pojawi się troszkę elementów z zaawansowanej technologii. Jedną z nich jest maska, którą nosi nasz bohater. Umożliwia ona m.in. skanowanie otoczenia, czy zapewnia mapę obszaru.


Poprzedni artykułAMD prezentuje karty graficzne Radeon RX 5700 i Radeon RX 5700 XT
Następny artykułWolfenstein: Youngblood – pokazano nowy zwiastun na E3 2019
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.