Kilka lat temu firma SCS Software wydała grę Euro Truck Simulator 2, który w dniu premiery posiadał dość małą powierzchnię Europy. Wraz z wydaniem dodatku Going East poszerzono dostępne regiony o Polskę, Słowację, Węgry i Czechy. W tym dodano aż 13 nowych miast: Białystok, Lublin, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa, Bańska Bystrzyca, Koszyce, Debreczyn oraz Budapeszt.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

Następny dodatek Skandynavia powiększył obszar o Norwegię, Szwecję i Danię. Wprowadzono 19 nowych, miast o niespotykanej do tej pory skali. Pojawiło się także 7 mniejszych miejscowości odgrywających istotną role tranzytową w regionie. Dużą nowością są także porty morskie i promowe, których dodano aż 15 sztuk.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

SCS Software nie ustaje jednak w pracach i właśnie oznajmiła, że pracują nad nowymi terenami. Chłodzi mianowicie o Francję i brakujące na niej obszary. Deweloper chce pokryć cały kraj siecią dróg i miast. Do tego przemianie ulegnie francuska stolica – Paryż, którą otrzymają wszyscy posiadacze dotychczasowych wersji ETS 2, nawet jeżeli nie zakupią dodatku Francja.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

Być może w grze pojawi się nowa ciężarówka oraz fabryka Renault.


Poprzedni artykułIntel Xeon D-1571 – 16 rdzeniowy SoC o TDP 45W
Następny artykułGPU-Z 0.8.7 i nowe modele kart graficznych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments