Na początku lipca 2018 roku Microsoft i SHOWTIME ogłosili, że powstanie serial Halo. Będzie on bezpośrednio powiązany z serią gier o tym samym tytule. Reżyserem całości został Rupert Wyatt, zaś za skrypt odpowiadał Kyle Killen. Obaj Panowie mieli w swoim dorobku kilka ciekawych produkcji. Teraz okazuje się, że Rupert Wyatt opuścił zespół, z powodu zmiany kalendarza przygotowań samego serialu Halo.

Firma Showtime podała, że z powodu ogromnego nakładu pracy, musiała zmienić plany odnośnie serii. Wiemy, że zdjęcia ruszają już na początku 2019 roku. Do grona znanych postaci dołączył jeszcze Steven Spielberg i jego firma Amblin Television.

Serial ma połączyć wątki fabularne, znane z serii gier. Jednym z głównych bohaterów będzie Master Chief – John-117.


ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułEuropejskie kwalifikacje do Minora: X-kom Team przegrywa w pierwszym meczu z Mousesports
Następny artykułUL Benchmarks zapowiada benchmark 3DMark Port Royal
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.