Razer poinformował o starcie nowej inicjatywy „Paid to Play”. Jej celem jest uczynienie produktów Razera bardziej dostępnymi dla wszystkich zapalonych graczy, zgodnie z mottem firmy „For Gamers. By Gamers”. Nowa inicjatywa będzie współdziałać z uruchomioną w tym roku usługą zVault – cyfrowym portfelem i platformą wirtualnej waluty.

Dzięki nowemu programowi gracze mogą teraz zdobywać walutę zSilver, grając w swoje ulubione gry, uruchomiane za pomocą aplikacji Razer Cortex. Jest to bezpłatne oprogramowanie, udostępniające graczom szeroki wachlarz narzędzi optymalizacyjnych dla komputerów PC oraz pozwalające na wyszukiwanie korzystnych promocji na gry.

Razer uruchamia program Paid to Play. Graj i zarabiaj wirtualne pieniądze 1

Użytkownicy mogą wykorzystać walutę zSilver do zakupów produktów Razera, kuponów rabatowych czy ofert na wyłączność. Razer planuje rozszerzenie możliwości zSilver o zakup takich towarów jak kawa czy bilety do kina. Ta platforma wirtualnej waluty jest pierwszym tego typu rozwiązaniem, które nagradza graczy na całym świecie.

Za każdą minutę gry graczom zostaną przyznane trzy zSilver (jednak nie więcej niż 900 dziennie). Akcja obecnie obejmuje gry: Paladins, League of Legends, DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive oraz Overwatch. Tytuły te należą do najbardziej popularnych gier uruchomianych przez użytkowników oprogramowania Razer Cortex. Ocenia się, że tylko w te kilka gier gra aż 138 milionów graczy.

Razer uruchamia program Paid to Play. Graj i zarabiaj wirtualne pieniądze 2zVault, Razer, zGold, zSilver

zSilver mogą zdobyć wszyscy gracze ze zweryfikowanym Razer ID, którzy uruchamiają gry za pośrednictwem Razer Cortex. zSilver można wykorzystać przy zakupach ekskluzywnych urządzeń takich jak myszka Razer Mamba Chroma czy klawiatura BlackWidow Chroma lub uzyskując rabaty na inne produkty.


Poprzedni artykułAMD R7 1800X i R7 1700X z coolerami Wraith Max
Następny artykułSymulacje wydajności nadchodzących procesorów AMD Ryzen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.