Razer oraz Bungie poinformowali o podjęciu współpracy w stworzeniu akcesoriów gamingowych dedykowanych grze Destiny 2. Wśród przygotowywanych kcesoriów znajdą się: mysz Razer DeathAdder Elite, klawiatura Razer Ornata Chroma, zestaw słuchawkowy Razer ManO’War Tournament Edition oraz podkładka pod mysz Razer Goliathus Speed. Dedykowana grze linia sprzętu Razer dostępna będzie już we wrześniu.

Razer - Destiny 2

Zapowiedziana w tym roku gra Destiny 2 stanowić będzie kontynuację Destiny. Wczoraj udostępniliśmy na naszym portalu zapis z rozgrywki, jaki został przedstawiony światu przez wydawcę gry.


Poprzedni artykułFinały GEFORCE CUP 2017 już w ten weekend z udziałem Polaków
Następny artykułWiedźmin 3 – jak powstawała stolica Beauclair z regionu Toussaint
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.