Razer poinformował o zakupie większości aktywów THX Ltd. Tym samym firma stała się posiadaczem sporej liczby kompetencji w dziedzinie certyfikacji, optymalizacji audio i sprawach własności intelektualnej. THX działać będzie jako niezależna firma pod własnym zarządem, poza głównym nurtem działań firmy-matki. Co więcej, dział zajmujący się technologią audio będzie mógł we własnym zakresie pozyskiwać partnerów i nawiązywać umowy z innymi niż Razer producentami sprzętu, dostawcami usług i partnerami finansowymi.

THX szczyci się zasłużoną pozycją jednego ze światowych liderów technologii audio i certyfikacji. Studio opracowuje projekty audiowizualne, technologie przestrzenne, produkty i specyfikacje pozwalające na utrzymanie standardów oddających w pełni wizję artysty publiczności na całym świecie.

Szczegółowe informacje finansowe na temat transakcji, która miała miejsce w pierwszej połowie października, nie zostały ujawnione.


Poprzedni artykułWiedźmin 3 z grafiką, jak z konsoli Nintendo 3DS
Następny artykułBattlefield 1 Edycja kolekcjonerska – co zawiera zestaw dla fanów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.