Razer wprowadza do swojej oferty podkładkę pod mysz Razer Gigantus. Jest ona dedykowana graczom dyscyplin e-sportowych. Cechuje się wyjątkowo dużym obszarem roboczym, powierzchnią o fakturze optymalnej do celów gamingowych oraz zwiększoną grubością. Powstała w konsultacji z profesjonalnymi graczami z Team Razer.

Razer Gigantus dostępna jest już w przedsprzedaży w sklepie Razerzone.com w cenie 29.99 Euro. Na półki sklepowe zawita w październiku 2016 roku.


Poprzedni artykułRazer DeathAdder Elite – mysz z sensorem optycznym Razer 5G
Następny artykułAMD wprowadzi karty AMD Embedded Radeon E9260 i Radeon E9550
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.