Razer i AMD poinformowały, że system Razer Chroma będzie wspierał podświetlenie RGB w chłodzeniu Wraith Prism. Tego typu chłodzenia są dodawane do następujących procesorów: Ryzen 9 3900X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 7 3700X oraz Ryzen 7 2700X. Do zarządzania podświetleniem będziemy potrzebowali programu Razer Synapse, który pobierzemy ze strony producenta.

System Razer Chroma to jedyna na świecie platforma podświetlenia, która została zintegrowana z ponad setką gier. Mowa tutaj o takich tytułach, jak Overwatch, Fortnite, Quake Champions, czy Diablo. Warto nadmienić, że od kiedy Razer udostępnił tą technologię dla partnerów, coraz więcej sprzętów jest z nią kompatybilnych.


Poprzedni artykułMiniTool Partition Wizard V11.5 z drobnymi zmianami
Następny artykułGreen Hell wyjdzie ze wczesnego dostępu już 5 września 2019 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.