Firma Ravcore zrobiła promocję, w której rozdaje 500 głośników Bluetooth po zarejestrowaniu wybranego produktu na stronie (w promocji nie biorą udziału podkładki pod mysz). Wystarczy w okresie 23 maja – 23 czerwca kupić mysz, klawiaturę, słuchawki, głośniki, obudowę lub zasilacz Ravcore w jednym ze sklepów objętych akcją. Następnie trzeba wejść na stronę, założyć konto i zarejestrować swój produkt na stronie ravcore.com.

500 głośników Bluetooth

Otrzymamy dzięki temu 12-miesięczną gwarancję door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Na koniec trzeba wysłać zgłoszenie za pomocą formularza znajdującego się na stronie 500.ravcore.com. Trzeba pamiętać o załączeniu paragonu zakupu.

Ravcore będzie rozdawać głośniki aż do wyczerpania zapasów (500 sztuk) lub do zakończenia promocji dnia 23 czerwca 2016 r. Regulamin akcji jest dostępny na stronie 500.ravcore.com


Poprzedni artykułFilm Warcraft: Początek – rozmowa z Rob Kazinsky i Duncan Jones
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.5.3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.