Firma AMD uruchomiła program Radeon Software Vanguard Beta Tester. Będzie on nowym kanałem dla wybranych uczestników do komunikacji i pracy bezpośrednio z AMD nad ulepszeniami Radeon Software. Został on uruchomiony wraz z wydaniem sterowników Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.7.2. Uczestnicy otrzymają dostęp do wczesnych edycji kolejnych wersji Radeon Software.

Będą mogli wziąć udział w testach dzieląc się swoimi opiniami. Rekrutacja osób będzie miała miejsce zarówno spośród graczy jak i profesjonalistów. Czekamy zatem na efekty nowej inicjatywy AMD.


Poprzedni artykułRadeon Software Crimson ReLive Edition 17.7.2 – dużo nowych funkcji
Następny artykułDrugi oficjalny turniej Gwint zapowiedziany
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.