343 Industries planuje uruchomić publiczną betę gry Halo: Reach w nadchodzącym tygodniu. Dostęp do niej otrzymają wybrani gracze, zarejestrowani w usłudze Halo Insiders. Będzie można zagrać w jedną z misji, dostępnych w grze oraz tryb wieloosobowy. W trym drugim przypadku trzeba będzie podpisać umowę NDA, zakazującą ujawniania tego do czasu oficjalnej premiery gry. Oczywiście studio zastrzega sobie zmianę terminu tych testów.

Pozostaje teraz pytanie, czy 343 Industries wyrobi się z terminem wypuszczenia wszystkich części o czasie. Podejrzewamy, że będą opóźnienia w niektórych tytułach z powodu ilości pracy, jaka musi zostać przeznaczona na ich zrobienie.


Poprzedni artykułIiyama ProLite XU2292HS-B1, XUB2292HS-B1, XU2294HSU-B1 oraz XUB2294HSU-W1
Następny artykułRebel Galaxy za darmo do pobrania z Epic Games Store
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.