Procesory Coffee Lake nie będą posiadały wsparcia dla chipsetów serii 200. Taką informację podał oficjalny kanał firmy ASRock na Twitterze. Informacja została już usunięta, ale zdjęcie wpisu pozostało uwiecznione. Część znanych portali otrzymała pisemną prośbę o usunięcie informacji. Kilka z nich przystało na propozycję, inne postanowiły twardo stać przy swoim.

Coffee Lake - ASRock news

Co to może oznaczać dla użytkowników obecnych płyt głównych Kaby Lake? Ano nie będą oni mieli możliwości zakupić nowych jednostek Intela i zrobić prostej aktualizacji sprzętowej. Wygląda na to, że Intel strzela sobie takim posunięciem po raz kolejny w kolano.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułHumble GameMaker Bundle z kodami i aplikacjami dla deweloperów gier
Następny artykułBattlefield 1 otrzymuje nową mapę o nazwie PRISE DE TAHURE
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.