Podczas targów GamesCom 2016, odbędą się zawody Game Jam. Będzie to wyzwanie stworzenia gry w ciągu 48 godzin. Do udziału pod patronatem InnoGames zapisało się już ponad 300 osób z całej Europy, Wietnamu, Indonezji, Kenii i wielu innych. Polską myśl developerską reprezentować będzie niezastąpiony Sos Sosowski oraz zespół Digital Melody, czyli twórcy rodzimej perełki mobilnej – gry Timberman.

Twórcy zwycięskich produkcji z IGJAMu będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Gamescomu w specjalnej strefie Indie Arena w Hali 10.1 przez cały weekend 20 i 21 sierpnia, a przewidziano także szereg innych wartościowych nagród.

Game Jamy, w tym IGJAM w Kolonii, to zawsze idealne miejsca aby wspólnie zrobić coś fajnego. W naszym studiu kochamy tworzyć, poznawać ludzi i uczyć się, więc plan na pobyt w Kolonii mamy prosty: chcemy dobrze się bawić, napić się piwka i wrócić z ‘nagrodą’
– mówi Paweł Jędrysiak z Digital Melody.

Targi Gamescom odbędą się w dniach 17-19 sierpnia w Congress Center East na 4 piętrze.


Poprzedni artykułBethesda Softworks zastanawia się, czy kręcić film, czy lepiej nie
Następny artykułTablica Zabójstw dodana do strony internetowej Albion Online
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.