Stacja telewizyjna Polsat uruchomiła nowy kanał o nazwie Polsat Games. Jest on skierowany głównie dla graczy komputerowych, zapaleńców nowych technologii oraz fanów seriali animowanych. Program zajmie się transmisją najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu. Przewidziano także misję edukacyjną poprzez granie. Będą również wywiady z gwiazdami Internetu i e-sportu.

Flagowymi produkcjami Polsat Games będą własne rozgrywki e-sportowe. W poniedziałki i wtorki stacja będzie transmitować projekt o nazwie Ultraliga – ligowe zmagania w League of Legends z pulą nagród o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Oprócz tego stacja wyemituje polską transmisję z Mistrzostw Świata w League of Legends, którą od 1 października można już oglądać w internecie. Nowa stacja jest projektem 360°, więc programy będą dostępne w internecie nie tylko na IPLI, ale także na YouTube i Twitchu.

Z oferty anime zobaczymy, m.in. Dragon Ball Super, Monster Hunter Stories: Ride On, One Piece, Assassination Classroom, Bleach, czy Akademia bohaterów.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments