Europejski oddział Cooler Master zaprasza wszystkich swoich fanów na tegoroczną edycję targów Poznań Game Arena 2013, które odbędą się w dniach od 18 do 20 października. Główne stoisko będzie się mieściło w hali 7A na stanowisku numer 7. Odwiedzający będą mogli przetestować różnego rodzaju urządzenia: klawiatury mechaniczne z linii QuickFire, czy tez debiutujące produkty z serii Aluminium – klawiaturę CM Storm MECH, mysz CM Storm Repear oraz zestaw słuchawkowy CM Storm Pulse-R.

Zainteresowani będą mogli również zapoznać się z pełną ofertą Cooler Master, na którą składają się obudowy, zasilacze i systemy chłodzenia. Na stoisku eksponowana będzie m.in. rewelacyjna obudowa komputerowa Cosmos SE oraz cieszący się dużym zainteresowaniem system chłodzenia dla CPU – V8 GTS.

Dla odwiedzający stoisko Cooler Master przygotował także krótką ankietę z atrakcyjnymi nagrodami.


Poprzedni artykułAMD Radeon R7 240 i AMD Radeon R7 250, AMD Radeon R7 260X, AMD Radeon R9 270X i AMD Radeon R9 280X
Następny artykułCooler Master G450M, G550M, G650M i G750M – modularne okablowenie i certyfikat 80 PLUS Bronze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.