Origin PC dodało do swojej oferty komputer Chronos. Jak na jednostkę o potężnej mocy jest dość mały, bo jego wymiary wynoszą jedynie 30 cm x 10 cm x 35 cm. Chronos posiadał we wnętrzu procesory z rodziny Intel Haswell-E lub Skylake, karty graficzne od AMD lub nVidia oraz do 32 GB pamięci operacyjnej. Chłodzeniem procesora zajmuje się zamknięty układ wodny Origin Frostbyte 120. Do zasilenia wszystkiego można użyć jednostki do 850 Watów maskymalnie.

Prócz tego można zamontować do 4 czterech dysków 2.5 cala, jeden 3.5 calowy dysk, a także SSD na złącze M.2. Jest również możliwość zamontowania dysku optycznego .

Konfiguracje zaczynają się od 1440 dolarów za: Core i5-6500, GeForce GTX 950, płyty głównej Z170, 8 GB pamięci RAM oraz 120 GB dysku SSD.


ŹRÓDŁOtechreport.com
Poprzedni artykułnVidia Pascal zostanie pokazana podczas GPU Technology Conference
Następny artykułAOC wprowadza monitory biurowe z serii 75
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.