Allegorithmic wprowadziło specjalną licencję dla studentów i nauczycieli na oprogramowanie Substance. Jest to specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia i modyfikowania tekstur w najbardziej popularnych silnikach gier, jak Unreal Engine, czy Unity. Dzięki specjalnej licencji, osoby uczące się i nauczyciele mogą otrzymać Substance Painter, Substance Designer i Substance B2M całkowicie za darmo na pełen rok.

Jedyne, co trzeba zrobić, to wypełnić odpowiedni wniosek na stronie i załączyć skan ważne dokumentu studenckiego. Po spełnieniu wymogów otrzymuje się licencję, ważną przez rok, którą potem można bez problemów odnawiać.


ŹRÓDŁO3dartistonline.com
Poprzedni artykułAMD wprowadza do sprzedaży kartę Radeon RX 460
Następny artykułFaraazKhan jako pierwszy ukończył Dark Souls 3 bez żadnych obrażeń
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.