olofmeister kończy grę w FaZe Clan. Szwedzki zawodnik odchodzi z amerykańskiej organizacji i robi przerwę w grze

4
176
Olofmeister
Fot. ESL

Jedna z legend szwedzkiej sceny Counter-Strike: Global Offensive, Olof „olofmeister” Kajbjer uwielbiany przez fanów e-sportu na świecie, uwielbiany przez wielu, postanowił zrobić sobie przerwę od profesjonalnego grania. Szwed odszedł z amerykańskiej organizacji po trzech latach gry. 

Olof „olofmeister” Kajbjer to jedna z legend szwedzkiej sceny światowego Counter-Strike’a. Szwed najpierw od 2014 roku,  przez trzy lata reprezentował barwy Fnatic, aby we wrześniu 2017 roku przenieść się do europejskiego składu FaZe Clan, w którym również spędził trzy lata. Olof postanowił zrobić sobie przerwę od profesjonalnej gry, a jak sam tłumaczy w oficjalnym oświadczeniu:

„Zdecydowałem się na wzięcie przerwy od Counter-Strike’a. W ostatnim czasie byłem coraz bardziej wyczerpany i czułem spadek motywacji, która jest niezbędna do tego, żeby godnie reprezentować siebie, swoich kolegów z drużyny, jak i całe FaZe. Nadal kocham tę grę oraz profesjonalną scenę, ale muszę na nowo odzyskać motywację. Najbliższy czas poświęcę na regenerację i zastanowię się nad swoją przyszłością” napisał sam szwedzki zawodnik.

Od dłuższego czasu było widać w grze samego zawodnika, że to nie jest ten sam Olof, którego znamy ze świetnej gry w FaZe Clan. Jakiś czas temu przerwę od profesjonalnej gry zrobił sobie również duński prowadzący zespołu Astralis – Lukas „gla1ve” Rossander, a w jego miejsce do drużyny dołączył Jakob „JUGi” Hansen. 

Triumfy, sukcesy oraz zwycięstwa w FaZe Clan

Olof „olofmeister” Kajbjer z FaZe Clan zwyciężył m.in ESL One New York, EPICENTER, a także ELEAGUE CS:GO Premier.

Jedna przerwa 

Szwedzki zawodnik zrobił sobie przerwę od gry już za czasów występów w FaZe Clan. Było to w 2018 roku, a w jego miejsce do składu dołączył najpierw Richard „Xizt” Landström, a następnie Jørgen „cromen” Robertsen.

Gra Olofa w Fnatic

Olof „olofmeister” Kajbjer jeszcze w czasach gry w Fnatic wygrał m.in ESL One: Katowice 2015, ESL One: Cologne 2015. Podczas ELEAGUE Major: Atlanta 2017 razem ze swoimi kolegami zajął 3 miejsce. Co więcej, w Fnatic był na pewno jednym z liderów drużyny, bo jego forma w szwedzkim zespole była bardzo dobra.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Na ten moment wiadomo, że za Turka do składu dołączył nowy zawodnik, który pojawił się w zespole przed ESL One w Kolonii. Mowa o byłym zawodniku FaZe Clan, Aurimasie „Bymasie” Papirasie, który u boku bośniackiego prowadzącego Nikoli „NiKo” Kovača nie pograł zbyt długo. Zasadniczo młody Litwin grał w FaZe Clan jako zastępca za Olofa „olofmeistera” Kajbjera.  […]

trackback

[…] Temat „przerwy od profesjonalnej gry” jest coraz to bardziej powszechny, jeśli chodzi o e-sport. Można powiedzieć, że rozpoczęło się to w Danii, a mianowicie w organizacji Astralis. Pierwszym zawodnikiem, który poszedł na urlop od grania był prowadzący drużyny Lukas „gla1ve” Rossander, a zaraz po nim z tego samego skorzystał Andreas „Xyp9x” Højsleth. Innym zawodnikiem, który zrobił to samo był znany i lubiany przez ludzi Szwed Olof „olofmeister” Kajbjer.  […]

trackback

[…] Podopieczni Janko „YNk” Paunovića są po zmianach w składzie. Z drużyny odszedł szwedzki zawodnik – olofmeister, który postanowił zrobić sobie przerwę od profesjonalnej g…, a w jego miejsce do składu dołączył zawodnik z Litwy i nie jest wiadome, jak zaprezentuje […]

trackback

[…] Aktualnie dzieje się naprawdę wiele w drużynach Counter-Strike’a i jesteśmy świadkami naprawdę wielu zmian. Zapraszam do przeczytania tekstu o niespodziewanej rotacji w zespole FaZe. […]