NZXT udostępniło użytkownikom oprogramowanie do zarządzania chłodzeniem komputera – NZXT CAM 4.0. Zmniejszono zużycie zasobów przez aplikację, działającą w tle. Udoskonalono interfejs całego programu poprzez lepsze umiejscowienie poszczególnych jego funkcji. Rozbudowano funkcje monitorowania pracy komputera w postaci działania opartego na profilach urządzeń NZXT.

Pozwala to użytkownikom bardzo szybko i łatwo zmienić ustawienia oświetlenia, chłodzenia i podkręcania. NZXT CAM 4.0 to także adaptacyjna redukcja hałasu i integracja z aplikacją mobilną. Można więc, nie wychodząc np. z gry, monitorować pracę komputera, odczytując wyniki dotyczące temperatury, prędkości animacji czy też sterować podświetleniem układu chłodzenia NZXT.

Program jest już dostępny do pobrania ze strony producenta.


Poprzedni artykułDeep Diving Simulator otrzymuje pierwszy dodatek Adventure Pack
Następny artykułSolasta: Crown of the Magister – wystartowała kampania na Kickstarterze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.